Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Під Полтавою на 3-річного хлопчика напав собака

Під Полтавою на 3-річного хлопчика напав собака

Cобаки напали на трирічного хлопчик. Травми,  отримані від укусів,  серйозні: у дитини, зокрема, виникли проблеми із  зором. Подія сталася в селі Шостаки Супрунівської сільської ради, що в Полтавському районі.

3-річний Артемко у  важкому стані потрапив до реанімації  обласної дитячої  клінічної лікарні. У хлопчика були множинні рвані рани кінцівок та обличчя.

Микола Гриценко, завідувач дитячого хірургічного відділення обласної дитячої  лікарні: Виконана  операція, яку починали хірурги - обробка ран, потім щелепно-лицеві хірурги, бо там була пошкоджена слюнна залоза. Потім офтальмологи, бо пошкоджене око. 

Лікар говорить: зараз стан Артемка поліпшується, проте на скільки відновиться зір хлопчика - сказати складно. Мама Артемка - Тетяна Іларіоноварозповідає: напередодні дитину забрала до себе свекруха. Саме бабуся хлопчика та її сестра повідомили жінці, що на дитину напали бродячі собаки.

Людмила Чеверда, сестра бабусі хлопчика: І чуємо ж крик якийсь. Я ж ото  вискочила . а вона хватає вже малого. Ото вискочили якісь бездомні собаки в яру. А він до козлят маленьких пішов, козлятка були припнуті. І напали на нього. Вона відбилася від собак. Схватила дитину і побігла по сусіда. Він машиною ото виїхав. Погрузили і повезли в город.

Тетяна, мама Артемка,  каже: після операції син їй розповів, що його покусав сусідський пес.

Тетяна Іларіонова, мама хлопчика: Дитина приходе в себе і начинає мені розказувати совсем другу історію, що це була собака не бродяча , а сосєдська.  Вони з мальчиком гуляли. Бабушка була на городі. Вони пішли в двір і там покусала в дворі та собака. 

Сусід бабусі хлопчика - Микола Мунтян - говорить: його собака не міг напасти на дитину. Хто покусав хлопчика,  не бачив.  Після нападу на Артемка його бабуся одразу звернулась до нього за допомогою.

Микола Мунтян, сусід: Она не то что пришла - она кричала, стучала. Я открыл ворота, машина стояла и мы поехали в областную больницу. Ну,  у нас большая была раньше собака, а щас маленькая, черненькая маленькая, французкий бульдог.

На лікування Артемка зібрали 10 тисяч гривень, говорить голова Супрунівської сільської ради Володимир Богатир.  Та додає:  хлопчик з багатодітної родини.

Володимир Богатир, голова Супрунівської сільської ради: Більше того,  мати інвалід третьої групи, батько працює. Умови як у багатодітних сімей:  умови бідні, але задовільні: акуратно, чисто, діти доглянуті.

За фактом нападу на дитину відкрили  кримінальне провадження.

Поліна Ларіна, старший інспектор відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області: Поліція здійснює заходи на встановлення собаки, яка здійснила напад на дитину. А також, якщо вийде  встановити,  то і власника. Чи взагалі з’ясувати: це бездомна тварина, або в неї є конкретний власник.