Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З Полтави відправили бійців у зону АТО (фото)

З Полтави відправили бійців у зону АТО (фото)

70 бійців батальйону «Полтава» відправили з обласного центру у зону бойових дій. На сході силовики служитимуть протягом двох місяців. Проводжали правоохоронців у службове відрядження представники поліції, духовенства, рідні та друзі. За словами заступника начальника Головного управління  Національної поліції  в Полтавській областіСергія Альшкіна , усі бійці пройшли відповідну підготовку, вони забезпечені необхідною амуніцією, медикаментами та зброєю.

Альошкін, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області: Завдання у нас незмінні – це охорона громадського порядку, надання допомоги військовослужбовцям ЗСУ, Національної Гвардії, несення служби на блокпостах.

Євген Шпірко, старший лейтенант поліції, інспектор батальйону «Полтава»:Як і завжди, їдемо з бойовим настроєм. Їдемо виконувати свою роботу. Вже обжилися, маємо налагоджену систему забезпечення, налагоджений побут. В хлопців побутових проблем не існує. Існує душ, баня. Тобто хлопці будуть жити в нормальних умовах і нести службу в нормальному режимі. 0.50

Наталя Лаптій, мати бійця: Я провожаю сына. Он едет сегодня 9-ый раз в АТО. Грустно! Хочеться пожелать, чтобы закончилась эта ненужная война и чтоб они вернулись домой к своим родным, семьям: матерям, женам, детям.

Нагадаємо, перша ротація батальйону «Полтава» відбулася у липні 2014 року.