Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

У Зінькові ремонтують об'їзну

У Зінькові ремонтують об'їзну

На Полтавщині активно ремонтують дороги. Вже провели близько 20 тендерів на  поточні ремонти автошляхів державного значення. Один з них – на ремонт окремих ділянок територіальної дороги Гадяч-Опішня. Розпочали ремонтувати  об’їзну Зінькова.  

Більше 15 років автодорогу Гадяч-Опішня не ромонтували. Нині тут кладуть фрезматеріал та працює автогрейдер. Тендер на проведення робіт виграла компанія «Будгарант 7». Компаніє відремонтує майже 6 км. цієї траси. За сприятливої погоди підрядник обіцяє закінчити роботу до кінця липня.

Микола Мирошниченко, виконроб ПП «Будгарант 7»: Это сроки напряженные, не халяй-валяй. И паралельно этому нужно заниматься основной дорогой.

Об’їзну дорогу Зінькова ремонтують за рахунок співфінансування з районного , міського та сільських бюджетів. Державна субвенція - 560 млн. гривень.

 Ремонтують і дорогу Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, а саме в Лохвиці. 40 років жодних капітальних ремонтів тут не проводили. Роботи виконує компанія  «Альтком».

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автодоріг у Полтавській області: Який являє собою знаття старого шару покриття , і буде укладено новий шар з сучасного матеріалу, щебеневомастичного асфальтобетону .

Асфальт кладуть  «великими» картами. Вони тримаються в рази довше, ніж звичайний ямковий ремонт. У такий спосіб планують оновити 13 доріг.

Володимир Трояновський, начальник Служби автодоріг у Полтавській області: С 6 числа у нас будут заключены договора на все 13 дорог  - это пилотный проэкт, куда будут входить 3 составляющие – это таможенные средства, Укравтодора и областные средства.

На ремонт вулиць Шевченка та Героїв України в Лохвиці витратять  понад 30 мільйонів гривень. Дорожники розраховують завершити роботи до кінця місяця.