Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Діти загиблих героїв АТО відвідали краєзнавчий музей у Полтаві

Діти загиблих героїв АТО відвідали краєзнавчий музей у Полтаві

У День захисту дітей до Полтавського краєзнавчого музею з усієї Полтавщини завітала малеча  із сімей загиблих  учасників бойових дій. З одним із маленьких гостей міста поспілкувались й наші журналісти. Ким мріє стати дитина, батько якої захищав  свою державу, дивіться далі.

Восьмирічний Дмитрик розповідає: раніше, кожного дня разом із татом забирали маму з роботи. Батько хлопчика – десантник  Максим Аранчій, загинув кілька років тому. Дмитрик каже: коли виросте, стане масажистом - як тато. Навчився цій справі, спостерігаючи за роботою батька.

Дмитро Аранчій,  син загиблого учасника АТО: Я їздив у Чорнухи і там є масажер. Я його включав і робив усім масажі.

Мама хлопчика Оксана Аранчій розповідає: її чоловік Максим був мобілізований у березні 2014-го року і через кілька тижнів загинув  під час виконання службових обов'язків при передислокації військової частини. Максим Аранчій мав медичну освіту, до неоголошеної війни на сході України чоловік працював масажистом в Пирятині.

Оксана Аранчій,  удова  загиблого учасника АТО: І досі багато людей як бачать мене – дякують за чоловіка, що він багатьох людей на ноги поставив.

За словами Оксани, для її сина  взірцем у всьому є батько.

Оксана Аранчій,  удова  загиблого учасника АТО: Він і досі питає: чому папа пішов, чому папа загинув. Важко йому, що тата немає, що ми з ним вдвох залишилися.Тато його дуже любив і він тата любив.

В Міжнародний день захисту дітей  на екскурсію до краєзнавчого музею з усієї області приїхала малеча із родин  загиблих учасників бойових бій.

Іван Петренко, голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»: Потім відвідування музею  авіації, потім обід у льотній їдальні, а пізніше вистава «Котигорошок» у ляльковому театрі.