Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У таборі "Еколог" урочисто відкрили першу зміну

У таборі "Еколог" урочисто відкрили першу зміну

Урочиста лінійка, святковий концерт та виступ місцевих артистів. В обласному дитячому оздоровчому таборі «Еколог» у  селі Міські Млини Зіньківського району  урочисто відкрили першу зміну.

Загін «Круті перці» готується до виступу. Останні репетиції  та настанови вожатих. Олексій та Лариса у таборі вперше.

Лариса Андраш, відпочиває в таборі: За цей час  поки я тут була тут весело, ніхто тобі погано слова не скаже.

Олексій Трохименко, відпочиває в таборі: Я тільки приїхав, відразу найшов нових друзів, з ними здружилися, займаюся футболом,  в лагері дуже подобається.

Сумувати дітям не доведеться. Їхній день розписаний по хвилинах.  Крім ігор та розваг, юні екологи займатимуться науковою роботою.

Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру: На території закладу та за територією створено три наукові екологічні стежини. Створювали науковці нашої області, ….. і технічний університет.

До дитячого табору «Еколог» в  село Міські Млини  приїхало більше сотні школярів з усієї області. Це обдаровані діти - переможці предметних  обласних олімпіад і  конкурсів.

Янна Гудзь, старший вихователь: Плануються екскурсії на велосипедах. Ходитимемо на річку. Приїдуть керівники гуртків з обласного еколого-натуралістичного центру. Будемо ходити з дітьми на екскурсії стежками.

Розважали дітей артисти обласної філармонії.

За літо в таборі планують оздоровити більше півтисячі дітей.