Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські школярі вийшли на дорогу

Полтавські школярі вийшли на дорогу

Дитячий травматизм. З початку року в обласному центрі сталося 11 ДТП за участю неповнолітніх. Сьогодні полтавські школярі вийшли на дорогу з плакатами в руках. Чого вимагали юні учасники дорожнього руху - в матеріалі наших кореспондентів.

 «Стоп, водій!» Під такою назвою в обласному центрі відбулася традиційна акція.082 В ній взяли участь учні Полтавської школи номер 19.

Анна Солод, школярка, член загону ЮІР:Так як вчора був перший день літа і діти вийшли на канікули, ми хочемо показати водіям, що діти можуть бігати по дорозі, що треба бути більш обережними.

Школярі  закликали водіїв дотримуватися правил дорожнього руху.

11 дітей постраждали в дорожньо-транспортних пригодах за 5 місяців цього року, розповідає інспектор зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції м.Полтава Марина Зінюха.

Марина Зінюха, інспектор зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції м.Полтава: Більшість з цих дітей постраждали, коли переходили дорогу у невстановлених місцях, або це був зненацька вихід на проїжджу частину. А також постраждали діти, які знаходилися у салонах автомобілів. Діти не такі уважні на проїжджій частині і тому я вважаю не зайвим буде ще раз нагадати водіям про те, що діти є на проїжджій частині,

Така акція допоможе підвищити культуру водійства, говорить учасниця загону юних інспекторів руху Марія Зайцева:

Марія Зайцева, школярка: Ці акції допомагають дітям краще вивчати правила дорожнього руху. Також ми допомагаємо пенсіонерам, якщо їх потрібно провести через дорогу.

Дмитро Прітчин, школяр: Ми таку акцію проводимо кожен рік загону ЮІР 19 школи. Ми допомагаємо людям переходити вулицю правильно, а також водіям не проїжджати на пішохідному переході дорогу на зелене світло.

Водій Микола каже:  подібні акції вкрай потрібні, особливо під час канікул.

Микола, водій:  Дуже потрібні. Корисні для пішоходів і для водіїв, вони будуть вніманіє обращати на дітей. І більше будуть вєжліві. Треба бути не тільки ввічливим водітєлєм, треба бути вєжлівим і дітям, і пішоходам усім.

Юрій, водій: Корисні вони для дітей. Після такого в сто разів уважнішим буду.

Першокласник Ростислав говорить: під час акції відчув себе справжнім поліцейським, правила запам’ятав:

Ростислав, першокласник : Не можна переходити на червоне світло. Можна переходити по зебрі тільки.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я кожні 6 секунд на дорогах світу гине одна дитина.