Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

Миргородські військові авіатори вчили студентів розбирати і складати зброю

Миргородські військові авіатори вчили студентів розбирати і складати зброю

Миргородські військові авіатори показали студентам Хорольського агропромислового коледжу, як захищати Батьківщину. Першокурсники вчилися  розбирати і складати зброю, приміряли бронежилети та знайомилися з бойовими літками. Подробиці у сюжеті наших миргородських колег

Військовослужбовці 831 бригади тактичної авіації знайомлять першокурсників з особливостями служби - демонструють дії вартових під час різних загроз. Студенти-першокурсники розповідають, що військовій справі вчилися в школі. Але тільки - но приступають до розбирання автомата, припускаються помилки. Їх відразу виправляють офіцери і показують порядок розбирання та збирання зброї. Приміряли хлопці і військове обмундирування. Бронежилети під силу не кожному, а справжньому вояці, каже  Андрій Ландарь.

Андрій Ландарь, першокурсник Хорольського агропромислового коледжу: Перший бронежилет – важкий, перший середній, а другий важкуватий, я думаю: так надіти, поносити це одне, а якщо військовослужбовці надівають і бігають в ньому по жарі, то – це дуже тяжко

У кімнаті бойової слави тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира по роботі з особовим складом  Віктор Шклярук розповів майбутнім призовникам про професію військового льотчика,  про експонати музею та історію бригади тактичної авіації.

Віктор Шклярук, т.в.о. заступника командира по роботі з особовим складом: Ми підтримуємо тісний зв'язок з коледжем, займаємося патріотичним вихованням, тому що студенти - це наші майбутні контрактники.

Потім - знайомство зі справжніми літаками-винищувачами Су-27 та учбово-тренувальним літаком Л-39. Офіцери розповіли про бойові можливості літаків та їх застосування, а також дозволили зазирнути до кабіни льотчика. Практичні навички студенти удосконалюють у співпраці з військовими авіаторами за навчальною програмою.

Микола Бойко, викладач предмету «Захист Вітчизни» Хорольського агропромислового коледжу: У нас в коледжі склався такий девіз: "Сьогодні студент – завтра воїн". Коледж тісно працює з військовою частиною. За цей період проведено багато заходів, які пов'язані з військово-патріотичним виховання допризовної молоді.

Із 831-ю бригадою тактичної авіації коледж співпрацює майже 15 років. Цьогоріч 10 його випускників підписали контракт зі Збройними Силами України.