Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві роздали нагороди журналістам

У Полтаві роздали нагороди журналістам

У Полтаві визначили журналістів року. До професійного свята серед працівників ЗМІ провели конкурс. Відбувався він у п’яти номінаціях – по два переможці у кожній. Зокрема, визначали кращі матеріали, де виражена громадянська позиція чи висвітлена резонансна тема. На конкурс надійшло майже п’ятдесят заявок. Також на урочистостях у Галереї мистецтв журналісти отримали відзнаки від поліції та інших структур. На нагородження прибули медійники із різних куточків Полтавщини.

Анастасія Ляшенко, редактор часопису «Наша спільна справа»

У людей дуже багато проблем, але попит до корисної, цікавої, об’єктивної і актуальної інформації тим не менш не втрачається. Як завжди, людей цікавить щось «смажене», як ми говоримо. Але з поміж цього на перший план, зокрема, в нашому виданні виходять люди і їх проблеми. Тобто те, з чим вони зіштовхуються кожного дня.

Вікторія Козуб, головний редактор інформагентства «Полтава»

На мою думку, журналісти – це особливі люди. Не дарма кажуть, журналіста ноги годують. Вони дуже багато ходять, дуже багато питають. Дуже багато спілкуються. І мають дуже швидко подавати всю інформацію.

Вікторія Пилипенко, заступник директора обласного департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дуже важко було оцінити всіх, оскільки діюче положення узагальнило критерії оцінювання, тому журі конкурсу дійшло такої думки, що потрібно переглянути і в майбутньому розподілити переможців саме за типами ЗМІ. Для кожного типу буде визначена своя номінація і визначені свої критерії.