Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Козацьке свято провели в Козельщинському районі

Козацьке свято провели в Козельщинському районі

Козацьке свято. На честь козаків Говтянської сотні, на Шар-горі, що поруч з селами  Приліпка та Говтва Козельщинського району, провели  щорічне свято «Козацької слави цілюще джерело».  Подробиці у сюжеті наших колег із Горішніх Плавнів.

Про багату історичну спадщину Шар-гори тут свідчить усе: і залишки козацьких укріплень, і пам’ятні знаки, і урочиста святкова хода на чолі якої – кремезний красень, стилізований козацький отаман Яків Остряниця.

У насиченій програмі свята – яскраві виступи десятків творчих колективів із усієї Полтавщини. Обласний театр ім. Максима Гоголя дарує яскраве театралізоване дійство «Бій козаків з турками», а кінний клуб Дібровського конезаводу демонструє видовищне шоу «Танцюючі коні». Особлива увага і глядацькі симпатії – до двох учасниць гумористичного дуету «Язикаті Хвеськи», які на святі представляють наше місто.  

Учасниці дуету - Світлана Поварова та Ніна Радченко – розповідають, що участь у Шар-гірському фестивалі беруть вперше, і враження від побаченого у них найкращі. 

Насолоджувалися святом і учасники Горішньоплавнівського кавер-гурту «brains on holidays», які також дарували свої виступи гостям фестивалю. На святі було представлено вироби майстрів народної творчості з усієї України.

А от родина Бугалів з Харківщини завітала на свято втретє. Вони привезли із собою фірмовий український напій власного виробництва – медовуху.Гостями та учасниками фестивалю «Козацької слави цілюще джерело» стали кілька тисяч осіб з різних куточків регіону.