Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

Миргород  відвідали іноземні військові, поліклінічне відділення відкрили у Кременчуці, а в Горішніх Плавнях  продовжують облаштовувати набережну. Більше про це в дайджесті новин з районів області.

Миргород. Іноземні військові інспектували миргородських авіаторів.Бригаду тактичної авіації Повітряного командування «Центр» відвідала багатонаціональна інспекційна група США. Військовослужбовці  оглянули  авіаційну базу та перевірили її готовність  для участі в заходах з підвищення безпеки держави. Гості подивилися   на бойові літаки  Су-27. Фігури вищого пілотажу на них  продемонстрував  переможець міжнародних авіаційних показів у 2016 році полковник Олександр Оксанченко. Про це повідомили у прес – службі частини.

У Кременчуці після капітального ремонту відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення онкологічного диспансеру. З обласного бюджету на ремонт та закупівлю медичного обладнання виділили  понад 4,5 млн. грн.   Фінансово допомогли і місцеві підприємці. Враховуючу невтішну статистику цієї хвороби,  у Кременчуці продовжуватимуть  осучаснювати діагностичну базу поліклінічного відділення онкодиспансеру,- повідомили у міськраді.

У Горішніх Плавнях тим часом облаштовують набережну.  Нині завершують будівництво туалетів. У  вбиральнях облаштували окремі кімнати  для інвалідів і  мам з немовлятами.  Реалізувати  відповідний  проект планують до 15 червня.