Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Футболісти «Ворскли» відпочивають, а склад ХК «Кременчук» омолоджується

Футболісти «Ворскли»  відпочивають, а склад ХК «Кременчук» омолоджується

Плавання.  На чемпіонаті України з плавання спортсменка з Полтави   Марія Дьяченко отримала  срібло, повідомляє сайт "Полтавщина Спорт". На дистанції  50 метрів  полтавку випередила плавчиня з Харкова - Анна Скирда. Національний турнір провели у місті Бровари Київської області.

Хокей. У сезоні 2017/2018 у чемпіонаті України з хокею  не зіграють гравці старші 1993-го року народження, повідомляє прес-служба хокейного клубу «Кременчук». Також за пропозицією Української хокейної ліги  у кожній команді гравців має бути не більше п’яти іноземців. Нагадаємо, новий сезон чемпіонату України  з хокею  стартує на початку вересня з матчу хокейних  клубів «Донбас» та «Кременчук».

Футбол. Ворскляни на відпочинку.Футболісти й тренери основного складу полтавської «Ворскли» пішли у відпустку. Відпочинок триватиме 25 днів, повідомляє прес-служба  футбольного клубу «Ворскла». Вільний час спортсмени проведуть у містечку Рогашка Слатіна на сході Словенії. Футбольний клуб повернеться до України дев’ятого липня та продовжить підготовку до початку футбольного сезону 2017/2018 у Прем’єр-лізі.