Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

1894 українців скористалися правом безвізових подорожей

1894 українців скористалися правом безвізових подорожей

1894 українців скористалися правом безвізових подорожей. Таку інформацію надала Держприкордонслужба.

"Станом на 6 годину 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 1894 наших співвітчизники. 78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС, а 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення", повідомили у ДПСУ.

За підрахунками прикордонників, найбільш жвавим напрямком залишається Польща. До цієї країни виїхало 63%, а це майже 950 українців.

"З початку  зафіксовано дві відмови нашим громадянам у перетині кордону. В обох випадках за попередні порушення міграційного законодавства на території країн ЄС", - йдеться у повідомленні.

У Державній прикордонній службі України нагадали, що безвізовий режим України з Європейським Союзом набув чинності у неділю, 11 червня.

Громадяни України, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати без віз до 26 країн ЄС, крім Великої Британії та Ірландії. А також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС (Норвегія, Австрія, Ісландія, Швейцарія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Швеція, Італія, Естонія, Латвія, Литва, Мальта, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, а також Норвегія, Ісландія).