Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На відпочинок до Туреччини поїхали діти бійців, загиблих в АТО

На відпочинок до Туреччини  поїхали діти бійців, загиблих  в  АТО

Дванадцять дітей з Полтавщини, батьки яких були тяжко поранені чи загинули в АТО, вирушили на відпочинок до Туреччини.  У місті-курорті  КемЕр вони проведуть 10 днів. Програма поїздки насичена: екскурсії, курс аромотерапії, походи на пляж. Поїздка безкоштовна. ЇЇ  організувала громадська організація «Команда Небайдужих». Це діти родин, якими волонтери опікуються кілька років.  Фінансові затрати на перебування дітей за кордоном взяла на себе громадська організація «Українська родина». До неї входять наші співвітчизники, які проживають  в Туреччині . Супроводжують відпочивальників двоє дорослих –волонтерів. І діти, і  їхні батьки  говорять : після пережитих подій відпочинок необхідний.

Олла Мочалова, дружина загиблого в АТО: дуже допомагають психологічно, діти бачать, що вони не самі. Є такі ж діти з такими проблемами. Вони об’єднуються, спілкуються, у всіх різні зацікавленості. А так вони живуть повноцінним життям. І менше думають про те, що сталося. У них є шанс стати успішними.

Жанна, донька загиблого в АТО: За цей час багато змінилося, тата не стало. Він загинув в АТО, це велике горе, але треба жити далі і Україна це країна, яка хоче бути вільною.