Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Лубнах польські господарники ділилися досвідом поліпшення якості молока

У Лубнах польські господарники ділилися досвідом поліпшення якості молока

Як поліпшити якість молока?  Досвідом цього ділилися сільгоспвиробники Польщі на семінарі у Лубнах. На місцевому племінному підприємстві організували семінар, на якому говорили про підтримку тваринництва. Кілька років тому підприємство почало закуповувати биків-плідників із  Польщі та Франції . Отриману продукцію направляють до інших господарств області.   

Олександр Грицаєнко,  голова Лубенської міської ради: По-перше – це наше підприємство, зареєстроване у Лубнах. Сплачує податки саме в місто Лубни і працюють на підприємстві переважно місцеві. Друге – це  мати можливість працювати із європейськими партнерами. Тобто, навіть договір європейський, який заключається між підприємствами України та Європи, він вже потребує як знань кваліфікованого персоналу , так і відповідальність за виконання тих вимог які на себе взято.

Мартін Ошчапінський, директор міжнародних контактів фірми «SHiUZ» (Польща): Говорили о геномной оценке. Я думаю, что это интересно для хозяйников, потому что они могут смотреть на генетические дефекты. Могут смотреть на белок для молока. В Польше молочные заводы дают деньги на белок. Если у быка хороший белок, то можна сделать из одного литра молока сделать больше сыра.