Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

В апеляційному суді розглядають скаргу щодо повернення підозрюваного у різанині біля арки за ґрати (оновлено)

В апеляційному суді розглядають скаргу щодо повернення підозрюваного у різанині біля арки за ґрати (оновлено)

В апеляційному суді  Полтавської області розглядали скаргу щодо повернення підозрюваного у різанині біля арки за ґрати. Нагадаємо, Анатолія Прядка випустили під домашній арешт. На це рішення районного суду прокуратура подала апеляцію. Подробиці судового засідання у наступному матеріалі.

Біля приміщення апеляційного суду Полтавської області  зібралися люди, аби підтримати Анатолія Прядка. Його підозрюють у завданні ножових поранень АТОвцю Олександрові Кобі під час сутичок біля арки «Газетного ряду» 5 квітня.

Іван Прядко, батько підозрюваного: Активіст Коба. Я його не знаю. Мені не дають змоги з ним зустрітися. Він сам не хоче зустрічатися. Хай скаже чесно й добросовісно, хто його порізав. Я не боюся.

Сестра підозрюваного Тетяна Прядко говорить, що не було об’єктивного розслідування справи.

Тетяна Прядко, сестра підозрюваного: 300 человек групировки вооруженных напали на кременчужан. Они все порезанные, с огнестрелами, в одного челюсть вывихнутая. Это не расследовали, Нашли двоих людей, которые добровольно пришли в полицию, как потерпевшие. В этот момент полиция их пакует и увозит на Полтаву. На каком основании?

А це Андрій Голомб. Він  голова правління ОСББ будинку, біля якого сталася різанина.  Каже, прийшов на суд підтримати потерпілих, які постраждали під аркою.

Андрій Голомб, свідок: Бійці «Скорпіону» вискочили бити мирний народ, який зібрався відстоювати своє право на користування проходом через арку.

На засідання прийшов й один з потерпілих Дмитро Юденко. Він представляв на суді інтереси пораненого Олександра Коби, який за станом здоров'я не зміг бути присутнім.

Дмитро Юденко, потерпілий: Мене підрізав Усенко, а мого товариша Кобу підрізав Прядко

Тиждень тому Анатолія Прядка суддя Октябрського районного суду випустила під домашній арешт. Прокурор Сергій Дяченко подав апеляцію. Він просить скасувати ухвалу слідчого судді. Мовляв, таке рішення незаконне.

Сергій Дяченко, прокурор: Він може незаконно впливати на потерпілих та свідків, адже Прядко проживає у Кременчуці. Він спілкується з особами, свідками  з даного провадження – охоронці фірми «Скорпіон».   Прядко може знешкодити будь-які речові докази.

У свою чергу, адвокат підозрюваного Григорій Фелоненко апеляційну скаргу вважає не обґрунтованою.

Григорій Фелоненко, адвокат підозрюваного: Всі речові докази знаходяться у спеціальній кімнаті. Їх  оберігають,  і доступ сторонніх осіб заборонено

Відхилити апеляційну скаргу просить і підозрюваний Анатолій Прядко.

Анатолій Прядко, підозрюваний: Я від слідства не збираюся ховатися. Я не наносив ножові поранення Кобі.

За словами захисника Григорія Фелоненка, повідомлення про підозру його підзахисному не вручали. Аби з’ясувати цю обставину, суддя Андрій Рябішин оголосив перерву засідання, наступне призначать найближчим часом.