Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець візьме участь у Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

Чергова перемога хокейного клубу «Кременчук» та полтавець у складі команди на Чемпіонат світу з греко-римської боротьби. Далі спортивні події області.

Хокей. На фіналі Кубку в місті Богуслав Київської області  хокейний клуб «Кременчук» став переможцем аматорського турніру на честь 70-ти річчя тренера України з хокей з шайбою – Анатолія Ткачова, повідомляє прес-служба хокейного клубу «Кременчук».  Тож з рахунком  5:1  кременчужани обіграли київський хокейний клуб «777». А напередодні фіналу кременчуцькі хокеїсти перемогли команду з Богуслава «Шершні» з рахунком 4:1.

Футбол. За інформацією офіційного сайту футбольного клубу «Ворскла», у Полтаві на стадіоні «Динамо» провели турнір серед наймолодших футболістів  2008-го року народження. Отже, переможцем стала  команда «Дніпро-1» з міста Дніпро. Друге місце посіли гравці київського клубу «Зірка-1» . Бронзу отримав кременчуцький «Кремінь-1» . Маленьких гравців нагороджували досвідчені колеги. Зокрема, полтавські футболісти Олександр Мелащенко та Олег Моргун.

Греко-римська боротьба. У Житомирі сформували команду для участі на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби. До її складу увійшов спортсмен із Полтави – Дмитро Пишков, повідомляє прес-служба Федерації греко-римської боротьби України.  Нагадаємо, полтавець Дмитро Пишков став  найкращим у ваговій категорії  у вісімдесят кілограмів на Чемпіонаті України 2017-го року.