Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Михайло Шевченко сплатить штраф за недостовірні дані в декларації

Михайло Шевченко сплатить штраф за недостовірні дані в декларації

Першому заступнику Полтавського міського голови загрожує штраф за недостовірні дані у декларації. Михайло Шевченко вказав у документі не все майно своєї дружини. У департаменті захисту економіки пояснили: на посадовця склали протокол за адміністративне правопорушення. Вручили його Михайлові Шевченку на робочому місці. Сам перший заступник міського голови розповів: про частину квартири у Горішніх Плавнях, оформлену на дружину, не знав. Ситуацію він прокоментував «Громадському телебаченню». Розмір штрафу, який має сплатити Михайло Шевченко, визначить суд.

Наталія Калиновська, працівниця Департаменту захисту економіки Нацполіції України: Дана особа під час заповнення декларації внесла туди недостовірні відомості щодо наявності у його близьких майна і саме за правопорушення було складено протокол. Адмінпротокл був складений за частиною 4 статті 172 з позначкою 6 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Михайло Шевченко, перший заступник Полтавського міського голови: Составили протокол, что я якобы ее не внес. Но давайте так. Вы мою декларацию видели? Та нормально все, миллионы, все. Но 15 кв. м. в Комсомольске я мог специально не внести?