Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Тетяна Городянин
Тетяна Городянин

У Полтаві намагаються захопити приміщення перукарні

У Полтаві намагаються захопити приміщення перукарні

У Полтаві – спроба рейдерського захоплення. Працівники перукарні на вулиці Великотирнівській намагаються відвоювати приміщення, що належить їм понад 20 років. Новий власник  взявся нізвідки і всіх заочно звільнив. Сварку намагалася втихомирити поліція.

Двадцятьма вісьмома відсотками цієї перукарні  володіє трудовий  колектив,  сімдесятьма двома – директор, який живе в Росії. Працівники   сподівалися викупити частину іноземця. Та в справу неочікувано втрутилася нова дійова особа.

Євгенія Піщанська, завідуюча перукарнею: Це началося с марта мєсяца, шо він передєлав фірму нашу. Вмєсто «Горшкова» написав «Іванов та інші – фірма «Свагі».

Журналістка: Ви були з ним знайомі до того, як він це зробив?

Євгенія Піщанська, завідуюча перукарнею:  Ні.

Журналістка: І як Ви дізналися, що фірма по-іншому вже називається?
Євгенія Піщанська, завідуюча перукарнею:  Він  прийшов до нас. Пісьма нам поприсилав, що він наш хазяїн.

Новий власник Олег Іванов переконує, що має всі необхідні документи. Але відмовляється їх показувати працівникам перукарні.

Олег Іванов, новий власник перукарні: Я их уволил, еще раз говорю. Я собственник.

Голос: Собственник – это одно, а руководитель предприятия другое. Уволить людей может руководитель предприятия.

Олег Іванов, новий власник перукарні:Объясняю. У меня вот вытяг из державного реестру, где зазначено, что я руководитель, гражданка Пещанская уволена моим приказом, как собственника. Что еще непонятно?

На думку адвоката працівників перукарні Едуарда Волкова, Олег Іванов підробив документи.

Едуард Волков, адвокат працівників перукарні: В нас є дійова особа, яка переоформлює, яка з’являється, яка в реєстрі відображається. І до неї, в принципі, на даний час в підприємства є претензії як в боці кримінального законодавства – це відкрито кримінальне провадження, як з правовідносинами, повязаними з господарсько-правовими, цивільними і т.п.

Площа приміщення  перукарні на Великотирнівській –  185 квадратних метрів. У мікрорайоні Половки "квадратний" метр коштує від $500 до $700.