Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині завершується процес перепризначення субсидій

На Полтавщині завершується процес перепризначення субсидій

На Полтавщині завершується процес перепризначення субсидій на літній період. За даними соціальних служб субсидія обов’язково буде призначена заднім числом, а субсидіантам рекомендовано сплачувати обов’язковий платіж за травень у такому самому розмірі, як у квітні.

Нагадаємо, що з 1 травня субсидію на літній та зимовий періоди цього та наступного року не отримають українці,  у яких є двомісячна заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів. Наразі всього на обліку в департаменті праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації перебуває 365 тисяч сімей, або 64 відсотка від загальної кількості користувачів субсидіями.

Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА: Перше на цьому я хотіла б наголосити, що 26 квітня постановою кабміну були внесені зміни в порядок відносно періода доходів які враховуються при наданні субсидій. Якщо раніше ми брали за минулий рік то зараз враховуються дані за 2,3, 4 квартали минулого року і 1 цього.