Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

У Лубнах дітей застерігали від небезпеки в Інтернеті. У Миргороді  збирають кошти на лікування маленькому полтавцю.  У Хоролі відкриють оновлену рекреаційну зону. Подробиці у дайджесті подій з районів.

Лубни. Ігротека для дітей на тему «Небезпека в Інтернеті».   В рамках  проекту, який підтримує  Британська рада в Україні,  відбулася ігротека для школярів молодших класів. Навчання проводили в ігровій формі: діти предавали естафету, стрибали та брали участь в різноманітних конкурсах. Школярам пояснили: інтернет - це не тільки джерело можливостей, але і джерело загроз. Тож потрібно бути обачними в листуванні з незнайомими людьми.  

Миргород. «Всі за одного»  -  назва благодійного концерту, який пройшов у Миргороді. Всі зібрані кошти передадуть  на лікування шестимісячного Матвія Зинича. Малюк має  вроджену ваду серця.  Вже переніс дві операції. Нині йде збір на третю. На концерті виступили полтавські музиканти: Артем Лоїк та гурт «Сен Тропе».

Артем Лоїк: Мы собираем деньги маленькому Матвею. Это мой близкий человек. Там серьезная проблема, у мальчика порок сердца. Мы сейчас делаем много концертов в Полтаве, в Полтавской области.

Хорол.  У місті відкриють оновлену рекреаційну зону  на базі  Хорольського ботанічного саду. Презентація зони відбудеться 25-го червня.  На неї запросили спікерів та активістів, які розкажуть всім охочим  екологічну тематику.