Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

На мапу "Вишиваного Шляху" нанесуть туристичні куточки Миргорода

На мапу "Вишиваного Шляху" нанесуть туристичні куточки  Миргорода

На карту Вишиваного Шляху нанесуть туристичні куточки  Миргорода. Їх уподобали блогери однойменного всеукраїнського громадського проекту, які розповідають про подорожі.  

У Миргороді учасників проекту "Вишиваний шлях" зустрів  сам Микола Гоголь.  Артист Микола Кисліченко  в образі класика  організував гостям екскурсію біля  миргородської калюжі. Тут блогери ознайомилися з творчістю класика, його персонажами на алеї гоголівських героїв, відвідали Миргородський узвіз та навчилися робити ліногравюру у керамічному коледжі.

Христина Жук, учасниця проекту "Вишиваний шлях": Я приїхала 13 км велосипедом. Нас змусили переправлятися через річку, далі ми сіли на байдарки. І це все до 12 ранку - дуже активне місто. Дуже сподобався курорт, у мене була процедура"східна цариця". Я не знала, що в Україні є такий курорт високого рівня, і хочеться  рекомендувати його іншим людям. Приємно, що в Україні є такі атракції.

Ознайомилися блогери з грузинською культурою. У музеї Давида Гурамішвілі вони стали учасниками фотосесії  в національному вбранні.  Інформацію, яку назбирали в Миргороді,  відобразять на карті  Вишиваного шляху. Проїхатися по цьому маршруту зможе володар сертифікату на подорож від туристичного проекту " Вишиваний шлях". Один із п'яти таких бонусів мандрівники сховали на території Миргорода.

Сергій Чекмарьов, учасник проекту "Вишиваний шлях": Хай цей сертифікат буде стимулом встати і перестати лежати. Ми віримо в те, що цей проект змусить людей подорожувати Україною в першу чергу, а не виїжджати за кордон.

Довжина «Вишиваного Шляху» -  2 225 км. Туристичний маршрут проходить через 11 областей України. Учасники побувають у понад 300 містах. Закінчиться проект, який  покликаний розкрити туристичний потенціал України та символічно об’єднати західні та східні регіони, велопробігом у Києві. Дві команди мандрівників: Ужгород - Київ та Слов'янськ -  Київ з'єднають Україну 28 червня на Майдані Незалежності.