Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Місто професій завітало у Полтаву

Місто професій завітало у Полтаву

У Корпусному парку юним полтавцям роздавали паспорти. Отримати іграшковий документи пропонували дітям від 2 до 16 років.  Все для того, аби піти працювати. Юні полтавці випробовували себе в ролі працівників  швидкої допомоги, рятувальників , музикантів та поліцейських. За свою роботу малеча отримувала заробітну платню. За неї можна  придбати солодощі або подарунки у крамниці містечка. Усього представлено більше ніж 30 професій. Діти могли посидіти в пожежній машині, приготувати каву та спробувати себе в ролі інженера.  Захід в обласному центрі провели у рамках дитячого соціального проекту «Місто професій».

Анна Півень, фахівець КУ «Обласний молодіжний центр»:Цей захід націлює нас на профорієнтацію, для свої дітей, іноді батьки не можуть пояснити дітям, чим займається інженер, а зараз це наглядно пройдіть іі в нас все є. Макети, як будуються креслення.

Вікторія Каюн, в.о. директора  КУ «Обласний молодіжний центр»: Це представлені підприємства установи, а скільки людей охоплено, думаю близько 3 тис.   

фото: http://np.pl.ua