Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині ремонтують найгірші дороги

На Полтавщині ремонтують найгірші дороги

Найгірші траси взялися ремонтувати на Полтавщині. Одна з таких  - автодорога  Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Нині кладуть асфальт  у Лохвиці.

Одна з центральних вулиць Лохвиці. Щодня цією дорогою ходять сотні людей та їздять десятки автівок. Як наслідок - тріщини та вибоїни. Нині тут працюють дорожники. Зняли старий асфальт, щоб покласти новий. Бо вже кілька років деякі мешканці скаржилися на його стан.

Голос: Стан місцевих доріг  ужасний, бажаємо кращого. Цей ремонт набагато краще ніж раніше , сподіваємося, що дорога буде триматися.

Голос:Дуже давно за часи, коли були підлітками. Дуже радіємо з того, що нарешті в Лохвицю прийшла цивілізація і буде якісна дорога.

Голос: Дивлюся,  вони ще слали метра півтора, точно асфальту начинаючи з совдеповського союзу, то дуже чудов.

Голос: Дороги краще ніж були, раніше невозможно їздити, а зараз краще мені подобається.

Дорожники зробили майже кіломЕтр дороги. Говорять: могли б і швидше, але водії заважають.

Олександр Мурич, асфальтобетонщик: Нужно иметь хороший параметр стресоустойчивости. Дорога -  место довольно нервное. И водителя нервные. Всегда куда - то спешат. А ты им не даешь этого делать и заставляешь остановиться. Пусть на короткий период, но их это сильно нервирует.

Нині кладуть асфальт в центрі міста. Працівники фрезують дорожнє покриття. Далі укладатимуть кілька шарів асфальтобетону.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області: Поточних ремонтів не виконувалося взагалі, дорозі вже понад 70 років. На даний час ділянка протяжністю 32 км буде відремонтована  за 32 млн. грн.

Загалом на ремонт автодороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин  цього року  планують витратити понад 250 мільйонів гривень.