Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Регулярні пасажирські перевезення планують відродити на Дніпрі

Регулярні пасажирські перевезення планують відродити на Дніпрі

Швидкісне судно на підводних крилах «Ракета» здійснило пробну поїздку Дніпром біля  Кременчука. Відтоді, як припинили регулярні  пасажирські перевезення по річці,  подібних суден в Дніпровській акваторії не було більше 20 років, повідомляють у прес-службі  Кременчуцької міської ради. Відродити пасажирські маршрути на Дніпрі планує компанія «Нібулон». Її швидкісні судна вже цього сезону курсують  у Миколаївській і Херсонській областях, пов'язуючи маршрутами обласні центри і населені пункти : Вознесенськ, Нова Одеса, Кінбурська коса, Нова Каховка тощо. Наступного року компанія готується зробити рейси регулярними. Маршрути можуть об'єднати Дніпро і Київ, Черкаси та Кременчук. Першою споглядала краєвиди обох берегів Дніпра – кременчуцька молодь. Подорож, кажуть, сподобалася.

Голос: Дуже сподобалося. Враження, наче б летиш на літаку. Тільки бачиш у вікно замість неба, Дніпро. Дуже гарний. Мені здається, що це буде гарним способом  переміщення наприклад в Київ. Така собі комфортна поїздка, швидка і дуже гарна.

Голос: Це неймовірно. Гадаю, що кожен житель Кременчука має проїхатися на такому міні-катері.

Голос: Це краще, ніж поїзд, і набагато краще, ніж маршрутка.

Голос: Круто, що ми їдемо річкою, бо тут немає  ям, як на дорогах і не трясе. Дуже подобається.  Було б добре, якби такі поїздки організували між містами