Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Володимир Голубничий

Ветерани київського "Динамо" зіграли товаристський матч з ФК «Вікторія»

«Золота бутса» та її володар – найкращий бомбардир Чемпіонату світу з футболу 1994 року Олег Саленко разом з іншими ветеранами київського «Динамо» завітали на Полтавщину та зіграли товаристський матч. З яким рахунком він закінчився і з ким грали – знає наш колега Володимир Голубничий.

Рекордсмен чемпіонатів світу за кількістю м'ячів, забитих в одному матчі,  Олег Саленко, майстер спорту міжнародного класу Іван Яремчук, найкращий гравець століття Полтавської області Іван Шарій та інші легендарні українські футболісти завітали на 16-й турнір, присвячений пам’яті Миколи Рябчуна. У селі Пустовійтове Глобинського району суперником уславлених майстрів шкіряного м’яча був чемпіон серед команд першої ліги – ФК «Вікторія» (Первозванівка).

Гравці з Чутівщини і відрили рахунок. Вже на старті відзначився Сергій Токар. За чотири хвилини за справу взявся капітан динамівської команди Олег Саленко, який обіграв одразу трьох суперників і відправив м’яч повз голкіпера – 1:1.Згодом свої бомбардирські якості продемонстрував Іван Шарій. Він майже з лінії штрафного майданчика пробив у нижній кут воріт.

У перерві своїми враженнями від побаченого поділився Олег Саленко.

У другому таймі гравці «Вікторії» прагнули відігратися і вийти вперед. Це їм вдалося. Спочатку після комбінаційної атаки підопічні Олексія Порохні зрівняли рахунок. Згодом забили  і третій гол.

На останніх секундах товаристської гри знову спрацювала зв’язка форвардів Шарій-Саленко. Останній реалізував вихід віч-на-віч з воротарем «Вікторії» - 3:3.  Такий рахунок і зафіксував фінальний свисток судді поєдинку.

Крім запрошення відомих футболістів організатори турніру подарували юним вихованцям місцевого футболу спортивну форму та футбольні м’ячі зі сподіванням, що незабаром саме тут виростуть нові Саленки чи Шарії.

Після футбольного матчу спортивно-пісенне свято продовжилося виступами кращих концертних колективів краю та зірок української естради.