Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Аграрії Полтавщини почали вирощувати льон

Аграрії Полтавщини почали вирощувати льон

На Полтавщині аграрії почали вирощувати льон, який дає  волокно та олію. І хоча для нашої області ця культура не притаманна, деякі керівники сільськогосподарських підприємств взялися її  вирощувати. Чи приносить вона прибуток,  дізнавалися мої колеги.

Нині у світі льон стає дедалі популярнішим не лише для отримання волокна, а насамперед для виробництва лляної олії. Останніми роками підвищився інтерес до неї тих, хто дотримується дієтичного харчування. Одними з перших на Полтавщині цю культуру почали висівати в підприємстві «Агроекологія».

Льон називають хорошим попередником для пшениці, адже підвищує її врожай приблизно на 10%,  каже   доктор сільськогосподарських наук, професор  Віктор Писаренко. Перевагами вирощування льону олійного є  його посухостійкість, що дає можливість отримувати непогані врожаї.

Валентин Шаповал, заслужений лікар України: Як на мене це дуже рідка культура. Вважається, що вистачить 100 грам насіння льону,  щоб на день людину забезпечити білком і всіма мікроелементами.

Віктор Писаренко, доктор сільськогосподарських наук, професор: Для Полтавщини це не притаманна культура, це більше в поліссі. Але господарство, яке вирощує все на чистому ґрунті вирішило це робити. Європа просе: дайте нам льон,  який вирощувався з органічного землеробства. Це золоті ліки.

В «Агроекології» органічним землеробством займаються протягом 40 років.

Землю підживляють тільки гноєм та поживними рештками.

Віктор Писаренко, доктор сільськогосподарських наук, професор: Це поле не бачило  мінеральних добрив 40 років. Льон екологічно чистий. Це лікарська культура. Це не основна культура агроекології. Основна це хліб, молоко, м'ясо.

Вирощуючи льон,  можна ще й заробити. За підрахунками експертів за одну тонну можна отримати до 13000 гривень - рентабельність близько 45 відсотків.

На Полтавщині льон вирощують 5 сільськогосподарських підприємств.