Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді продовжують розробляти громадський бюджет

У Миргороді продовжують розробляти громадський бюджет

Активісти продовжують працювати над розробкою Громадського бюджету Миргорода.  Робоча  група підготувала  проект Положення для затвердження на черговій сесії та  визначила логотип Громадського бюджету.   Подробиці у наступному сюжеті.

На черговому етапі розробки громадського бюджету Миргорода – його візуалізація. По завершенню конкурсу на розробку дизайнерської ідеї члени робочої групи визначили найкращий варіант з понад десяти запропонованих.  Розповідає Арсен Шумейко.

Арсен Шумейко, член робочої групи: На мою думку, те чого не вистачало , то спеціалістів, які в цьому розбираються, дизайнери, які могли б  сказати шаблонні пункти, що має бути основним, можливо це скоротили час в  плані розмов.  На мою думку, всі ,логотипи, що вийшли у півфінал були  хорошими. Вибрали ми самий кольоровий, він відразу кидається в очі, у мене він асоціюється з чимось таким молодим, яскраві доволі кольори.

Переможець дизайнерської  ідеї  отримає винагороду - тисячу гривень від фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, яка допомагає впроваджувати українцям партисипативне  бюджетування. Ще 49 тисяч гривень використають на промокампанію, яка має  активізувати мешканців до участі у бюджетному процесі свого міста. Фінальним етапом буде затвердження Положення про Громадський бюджет на найближчій сесії міської ради та співфінансування громадських проектів. 

Анна Саєнко, секретар робочої групи: В Положенні є варіант, але депутати можуть змінити і відредагувати цей відсоток. Як варіант - один відсоток від загального бюджету міста попереднього року.

Наша область стала пілотним регіоном в Україні, де почали  реалізацію обласної програми  "Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки". Проекти-переможці фінансуватимуть з обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50 на 50. На реалізацію  цього проекту в обласному бюджеті передбачили 2 млн.грн.