Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

3 місце на Всеукраїнському чемпіонаті з драгонботу посіли юні веслувальники з Полтави

3 місце на Всеукраїнському чемпіонаті з драгонботу посіли юні веслувальники з Полтави

Юні полтавці посіли 3-тє місце у Всеукраїнському чемпіонаті з драгонботу. Змагання веслувальників на спеціальних човнах «Дракон» провели у Києві. Участь взяла молодь з 6-ти областей України. Подробиці від наших журналістів.

19 збірних, і в кожній – 10 веслувальників, стерничий та барабанщик. Середній вік учасників – від 12-ти до 18-ти років. Змагалися команди в чоловічому, жіночому та змішаному класах.

Едуард Шевченко, президент Полтавської обласної федерації з драгонботу: У нас выступают 12 команд в классе «Оpen», это открытый класс, и 7 команд в классе «Микс». Это девочки и мальчики. Все из таких регионов как Черкассы, Чернигов, Полтава, Кременчук, Харьков.

200 метрів і 500 – такі дистанції долали спортсмени. Для підлітків, а особливо для дівчат – це виснажливе завдання, каже тренер Ірина Скляр.

Ірина Скляр, тренер юнацької команди з драгонботу (м.Горішні Плавні): Как и плавание, как и бокс, это такой же тяжелый вид спорта. Каждый же спорт, он по-своему тяжелый.  Мы самая молодая здесь, кажется, команда, потому что мы только год как выступаем.

Учасники запливів діляться враженнями.

Артем, учасник Всеукраїнських змагань з драгонботу: Дуже класний спорт! Вода, свіже повітря! Природа дає можливість розвиватися духом і тілом!

Михайло Рябіка, учасник Всеукраїнських змагань з драгонботу (м. Полтава): Дуже приємно, звичайно, бо перед цим заїздом ми не потрапили у фінал.. Я доволен!

Ібада, учасниця Всеукраїнських змагань з драгонботу:  Найважче – коли суперники переганяют тебя, и нужно найти в себе силы, чтобы не кидать и дойти до финиша.

Якщо веслувальникам важко фізично, то тренерам – морально, каже Дмитро Загній.

Дмитро Загній, тренер з веслування і драгонботу: Це мої одні із перших змагань у якості тренера. Я за них переживаю, дуже важко дивитися на це збоку. Але я сиджу також як стерновий, підбадрюю їх, десь допомагаю..

Драгонбот  в Україні почали розвивати 10 років тому. Для полтавців це восьмий Всеукраїнський чемпіонат із цього виду веслування.