Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Розсошенському таборі діти вивчають англійську і займаються волонтерством

В Розсошенському таборі діти вивчають англійську і займаються волонтерством

Учні Розсошенської гімназії, що в Полтавському районі, вивчають англійську не лише  на шкільних уроках. Продовжували освоювати її і в пришкільному таборі.  Під гаслом «Go camp» вони удосконалювали свої знання, відпочивали та оздоровлювались впродовж 3 тижнів. Більше про це у наступному сюжеті.

Учениця 3 класу Аліса вдруге у цьому таборі.

Аліса, відпочиває в таборі: Мені найбільше подобалися в таборі екскурсії. Ми їздимо по музеям, ходимо на річку.

У Розсошенській гімназії цього літа працювало 5 таборів. Один -  початкової школи, де оздоровлювалося 110 дітей, і чотири профільних табори для старшокласників.

Тетяна Тягнирядно, директор Розсошенської гімназії: Особливо в цьому році активно працює мовний, англомовний, табір «Співдружність». В цьому році співпрацювали із волонтером із Німеччини, дітям було дуже цікаво.

Школярі у неформальній обстановці два дні спілкувалися з волонтером, слухали розповіді про інші країни та про життя в них, ділилися досвідом, грали в різні розвиваючі ігри. Школярка з табору Світлана розповідає про час, проведений з волонтером.

Світлана, відпочиває в таборі: Ми грали в англомовні ігри. Наприклад, кидаєш кубик, випадає циферка, ти ходиш і там питання: «А які тобі найбільше подобаються речі літом?» І ти розповідаєш на англійській мові, які тобі речі подобаються найбільше літом. Щось по типу такого.

Учні гімназії і самі долучаються до волонтерської діяльності. Школярі разом з наставниками вже не один рік співпрацюють з геріатричним будинком та з всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Наталя Наливайко, вчитель Розсошенської  гімназії: Ми до них приходимо і з концертними програмами, приходимо з майстер класами. От вчора, безпосередньо, ми працювали з майстер класами, підготували з дітьми наготовки для виробів. Прийшовши туди, люди дуже нам раді, тому що вони раді спілкуванню з дітьми, тому що вони щось показують ручками таке незвичайне, хороше, і якраз, співпрацюючи з геріатричним будинком-інтернатом, сьогодні підписали меморандум і будемо співпрацювати з ними надалі. 

Цього року в пришкільних таборах Розсошенської гімназії  оздоровлювалися 250 дітей. Батьки оплачували третину від вартості харчування, на решту виділяли державні кошти.