Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Горішніх Плавнях запровадили ранкову зарядку на пляжі

У Горішніх Плавнях запровадили ранкову зарядку на пляжі

Дихальні вправи, оздоровча гінастика і силові тренування. У Горішніх Плавнях запровадили ранкову зарядку на пляжі.  Фізкультурою місцеві жителі займаються близько місяця. Як сприймають таку ідею люди і чи відчули себе здоровішими, дивіться у наступному сюжеті.

На годиннику шоста ранку, а ось ці  жителі Горішніх Плавнів вже на свіжому повітрі. День у них розпочинається із фізичних вправ.

Голос: Раз, два, три. Встаем, встаем, на правую поехали…и!

Перед роботою пані Людмила  встигає заїхати на міську набережну. Говорить: такі заняття допомагають тримати себе у хорошій формі і  гарному  настрої.

Людмила Бикова, жителька Горішніх Плавнів: Сам не соберешься зарядку делать утром, очень хорошо придумали для людей, кто желает, шоб не ленилися утром делали зарядку. Работа сидячая, поэтому утром хоть чуть-чуть надо заниматься

Ранковою фізкультурою займаються новачки…

Голос:Я сегодня первый раз.

Голос:Я опоздала. Тех, кто меня приглашал не увидела

… і досвідчені спортсмени.

Голос:Я сотрудник городского совета, заведующий сектором физической культуры и спорта. Домой, завтрак и на работу.

Щодня на набережній збирається близько двадцяти людей. На зарядку приходять і чоловіки, і жінки. Останніх дещо більше. Заняття проводить професійна спортсменка – тренер місцевої команди із драгонботу. Фізичні вправи, говорить Інна Скляр, під силу кожному.

Інна Скляр, тренер: Сначала беговая, потом разминочка, мы работаем над всем телом, потом идет нагрузка на ножки, на ручки.

Запровадити фізкультуру вирішила міська влада. Дмитро Биков каже: ранкова гімнастика зміцнить імунітет людей, допоможе менше хворіти і рідше брати лікарняні.

Дмитро Биков, Горішньоплавнівський міський голова: Якщо подивитися на вулиці китайських міст, коли люди качають циган і живуть по 100 років.Збалансована гармонійна зарядка, яка дає свої плюси, а головне дає здоров’я.

У подальшому зарядку проводитимуть у кількох місцях Горішніх Плавнів. Планують також урізноманітнити комплекс фізичних вправ.