Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Інна Дідик (Снарська)
Інна Дідик (Снарська)

У гелереї мистецтв Ганна Грибан презентувала виставку своїх робіт

У гелереї мистецтв Ганна Грибан презентувала виставку своїх робіт

Авторський вечір та відкриття персональної виставки Ганни Грибан влаштували у Полтавській галереї мистецтв. Таким чином, знаний у Полтаві поліграфіст і художниця відзначила свій ювілей та 40-річчя видавничої діяльності. Більше про це у наступному сюжеті.

Ганна Грибан очолює видавництво «Дивосвіт» з 2000 року. За цей час воновипустило 550 назв книжок, чимало з яких визнавали переможцями всеукраїнських та обласних конкурсів «Книга року», називали соціально-значущими виданнями. Серед знакових книг - двотомна енциклопедія «Полтавська Шевченкіана» Петра Ротача, «Провінційний архітектор», «Полтавщина. Історичний нарис».  Серед стилів книжок - поезія, проза, публіцистика, дитяча та наукова література.

         Хоча Ганна Грибан більше відома, як видавець, серед сфери її творчої діяльності - й  образотворче мистецтво. Випускниця миргородського керамічного технікуму та Українського поліграфічного інституту імені Івана Федорова чимало книжок ілюструвала власними графічними роботами.

         За 40 років своєї професійної діяльності Ганна Грибан пройшла шлях від редакційно-видавничого відділу обласного управління у справах преси, видавництв та книгорозповсюдження Полтавського виконкому до приватного підприємства «Дивосвіт». Вона - організатор книгарні «Полтавська книга», яка створена з метою популяризації творчості місцевих авторів. Крім ділових та творчих якостей Ганні Петрівні притаманні і суто людські – доброзичливість, вміння товаришувати.

         Ганна Грибан знаходить шлях від ідеї до ії творчої реалізації. Серед знакових видань минулого року вважає збірку патріотичної поезії «Молюсь за тебе, Україно…», присвячену героям Майдану та АТО. У планах на майбутнє – видання пізнавальної книги для дітей про Полтаву.