Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві запрацював сервісний центр МВС

У Полтаві  запрацював сервісний центр МВС

У Полтаві  запрацював   сервісний центр МВС. Його відкрили Міністр Внутрішніх справ України Арсен Аваков та секретар РНБО Олександр Турчинов разом з керівництвом області . Які послуги там можна отримати,  знають мої колеги.

Голос:  Дякую за вчасно отриману послугу

Михайло прийшов до нового сервісного центру,  аби зняти з обліку списаний автомобіль.

Михайло Яненко, клієнт сервісного центру: Надав документи необхідні і отримав дуже просто. Процедура зайняла 20 хв. Раніше на це потрібно було 2 години, як мінімум.

Кожного клієнта реєструють в електронній черзі та надають порядковий номер.

Голос: Відвідувач з номером черги підійдіть до робочого місця.

Молода мама Ольга прийшла замінити водійські права. Розповідає: поки донька розважалася в ігровій кімнаті, вона отримала посвідчення. 

Ольга Штех, клієнт   сервісного центру: На мій подив тут куточок чудовий з’явився це дуже зручно бо дитина зайнята.

Персонал сервісного центру оновили. З 27 охочих обрали чотирнАдцять. Серед претендентів і колишні працівники МРЕВ. Сергій 10 років працював в реєстраційній системі. Говорить: тести було проходити не складно:

Сергій Циков, адміністратор сервісного центру: Головне вміти добре спілкуватися з людьми та знати нормативну базу законодавство України.

У сервісному центрі можна поміняти права, отримати довідку про несудимість,   зареєструвати авто, оформити номери на авто. Реєстрація в паспорті не має значення.

Голос:  номерні знаки різних регіонів Закрпаття.

У новому центрі все буде без корупції,  і  за покращені послуги додатково платити не доведеться, запевнили Міністр внутрішніх справ та секретар РНБО.

Арсен Аваков , міністр Внутрішніх справ УкраїниРади справедливости важно ловить за руку мошейников, но важнее убирать системніе ризики в корупции. И такая работа убирает корупцію, убирает низове компоненты.

А ще тут можна отримати міжнародне посвідчення водія та скласти іспити з водіння.

Новий сервісний центр у Полтаві  створили замість колишнього МРЕВу. Це вже 21 центр в Україні. До кінця року відкриють ще 50.