Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Анна Комар
Анна Комар

Перекрили дорогу! Віталій Нікіпелов намагався проїхати повз протестувальників на Половках, але вони його не пропустили

Перекрили дорогу! Віталій Нікіпелов намагався проїхати повз протестувальників на Половках, але вони його не пропустили

Перекрили дорогу! Працівники перукарні на вулиці Великотирнівській у Полтаві вийшли на акцію протесту. Близько півгодини трудовий колектив блокував дорожній рух на перехресті. Таким чином намагались відвоювати своє приміщення у нового власника, який, кажуть, незаконно хоче всіх звільнити. Якщо влада нічим не допоможе, наступного разу люди обіцяють блокувати дорогу цілодобово. Подробиці – далі в сюжеті.

Анна Комар, журналіст: Працівники перукарні на Великотирнівській вийшли перекривати дорогу. Люди протестують проти рейдерського захоплення. Цього дня вийшли на 5 хвилин, завтра обіцяють перекривати цілодобово.

З понеділка в перукарні вимкнули світло. Працівники кажуть: новий власник не тільки незаконно виганяє їх, а ще й погрожує. Невдовзі, мовляв, у приміщенні відімкнуть і воду. І це ще не всі погрози, розповідають перукарі.

Людмила, працівниця перукарні: Не мені лічно, а завєдущей, но я це чула, він казав: «До вечора ти не доживеш! Я тобі здєлаю! Того шо вона не захотіла підписувать зним якісь бумаги. Пожалуйста, обратіть на нас вніманіє! Хто-небудь! Допоможіть нам! Хай допомагає мер, допомагають депутати!

Євгенія Піщанська, завідуюча перукарнею: У нас хотят забрать здание. Мы уже неделю без работы, нам выключили свет. У нас просто безвыходное положение.

Мимоволі на акції протесту опинився і заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпелов. Він намагався проїхати на перехресті, але мітингувальники його не пропустили.Виходити до протестувальників заступник не став, але журналістам ось так прокоментував ситуацію.

Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови: Вони зараз порушують закон і створюють перешкоди для тисяч полтавців. Я думаю, що якщо Ви спитаєте тих, хто їде в автобусах…

Голос: Так ти вийдеш з машини чи нє?! Виходь!

Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови: Конечно, могу! Коли ви отойдёте с пешеходного перехода!

Голос: Люди протестуют!

Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови: Да, да! Ужас какой!

Мітинг абсолютно законний, каже юрист Едуард Волков. Люди мають право мирно відстоювати свою позицію.

Едуард Волков, адвокат: Люди є не просто членами трудового колективу. Вони є такими ж співвласниками і вкладниками. Без їхнього погодження не могли бути проведені жодні реєстраційні зміни.

Нагадаємо, новий власник перукарні Олег Іванов з початку березня намагається виселити трудовий колектив з приміщення, в якому більшість людей працюють понад 20 років. Жодних документів, які підтверджують його право власності, підприємець людям не показував.