Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Олімпійський день у Полтаві відзначили легкоатлетичним забігом

Олімпійський день у Полтаві відзначили легкоатлетичним забігом

Щорічно 23 червня у світі відзначають Міжнародний олімпійський день. Згадують,  як багато років тому цього дня  відродили олімпійський рух в його сучасному вигляді. У Полтаві святкують його легкоатлетичним забігом. У Корпусному парку свої сили випробували найменші від 3 років і до найдосвідченіших у бігові. Учасниками заходу стали представники спортивних секцій з області, а також призери літніх Олімпійських ігор різних років.

5-річна Маша розповідає про перші спортивні успіхи. Вона не побоялася дистанції 100 метрів і пробігла першою. 4-річнй Жені не так пощастило. Її всю дистанцію підганяла мама, але прибігли дівчата останніми в категорії «діти».

В легкій атлетиці 24-річний студент Сергій багато років, спеціалізується на дистанціях 100 і 200 метрів. На відміну від хлопця,Алла не легкоатлетка, а волейболістка.

Кожен у спорті шукає своє. Для людей з обмеженими можливостями, які також цього разу взяли участь в олімпійському дні, це свято.

Настанови учасникам олімпійського дня у Полтаві, яких зібралося майже півтисячі, дали чемпіон Олімпіади-80 Володимир Кисельов та діюча спортсменка у свої 78 Анастасія Дойнікова.

На 100-метрівку вийшли найменші (діти від 3 років). Пізніше свої сили випробували молодь, професіонали і люди з обмеженими можливостями. Крім забігів,  на заході провели конкурс знавців олімпійського руху та багато різноманітних майстер-класів.

Уперше за 36 років на рахунку Полтавщини медаль Олімпіади – у Ріо в 2016-му постаралисяуродженці західної України, але які тренуються тривалий час у Горішніх Плавнях – Тарас Міщук та Дмитро Янчук. На олімпійському дні в Полтаві вони нагороджували маленьких і дорослих чемпіонів, також мотивували до нових перемог.