Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Чут
Наталія Чут

Які курорти найчастіше обирають полтавці?

Які курорти найчастіше обирають полтавці?

Від Карпат до морського узбережжя. Які курорти найчастіше обирають полтавці та в яку суму цьогоріч обійдеться відпочинок, дивіться у наступному сюжеті.

Голос: На Азовське море – Федотова коса.  В основному відпочиваю не так часто. Хотілося б закордоном, звичайно.   

Голос: Я не буду ехать отдыхать этим летом. А в следующем году в Тунис буду лететь.   Там и люди приятные и климат хороший. Не сильно влажно, рядом чистое море.

Голос: Я дуже люблю Чорне море. Воно набагато краще, чим Азовське море,  воно глибше. І Одеса – прекраснее місто.

Голос: Люблю просто подорожувати Україною. Багато вже де був. Ще декілька обласних центрів залишилось , думаю туди й поїду.

Кількість внутрішніх туристів в Україні визначити складно, бо офіційні тури вони купують не завжди. Серед закордонних напрямків у полтавців найпопулярнішаТуреччина, говорить 

Лілія Остапченко, директор туристичного агенства: По стоимости: если в Турцию «все включено» с перелетом на двоих на неделю в разгар сезона взять в среднем за 20 тысяч гривен. То курорты Затоки иногда достигают этой же суммы.

За словами туроператора, більшість обирають  внутрішні курорти. Зокрема, Азовське море та Одесу. 

Лілія Остапченко, директор туристичного агенства: Кирилловка более бюджетный курорт, но качество оставляет желать лучшего. В Кирилловку можно поехать значительно дешевле, чем в Турцию. Одесса. Есть бюджетный отдых, есть более дорогой отдых.

Від 60 гривень за добу: в приватному секторі можна вдвічі дешевше відпочити, проте  сервіс та умови – гірші, говорить Лілія Остапченко. Для тих, хто не економить- безвіз відчинив двері до країн ЄС.

 Лілія Остапченко, директор туристичного агенства: Самая первая отреагировала на безвиз молодежь. Молодежь спрашивает массово европейские автобусные туры. Есть бюджетные авиалинии. Например, перелет до Будапешта в обе стороны будет стоить до 100 евро. Вполне можно посетить, появилась такая возможность.

Одна  з обов'язкових умов для виїзду закордон –біометричний паспорт. Нині на Полтавщині його отримали близько 35 тисяч громадян.

Наталія Терещенко, головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю управління Державної міграційної служби України в Полтавській області: Так, попит на закордонні паспорти є, тому що зараз сезон відпусток, а також – безвіз.

До яких країн збираються вирушити, ми запитали у містян.

Голос: Я думаю безвізовий режим відкриє мені доволі непогані можливості виїхати відпочити закордон. Хотілося б відвідати Німеччину і Польщу.

Голос: Закордон якби їхав, то це була б або Португалія,  або Іспанія.

Голос: Хочеться більше працювати, щоб подивитися світ, інші країни. Все ж таки це Європа. Це для нас взірець.

Представниця турагенстства Лілія Остапченко говорить: з року в рік попит на відпочинок серед полтавців не зменшується.

Лілія Остапченко, директор туристичного агенства:Каждый год наступает лето и с 15 июня и до сентября спрос есть всегда на любой вид отдыха.