Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські боксери допомогли українській збірній стати кращою командою Європи

Полтавські боксери допомогли українській збірній стати кращою командою Європи

Полтавські боксери допомогли українській збірній стати кращою командою Європи. На Чемпіонаті континенту, який проходив у Харкові, наша команда здобула три «золота», два із яких вибороли представники Полтавщини.

Важковаговик із Кременчука Віктор Вихрист у фіналі одноголосним рішенням суддів переміг кремезного англійця Едварда Кларка і став чемпіоном Європи.

Ще одного земляка Олександра Хижняка відзначила авторитетна комісія, зокрема його стиль бою, і дала звання кращого боксера чемпіонату. Крім того Сашко також здобув "золото" у ваговій категорії 75 кілограмів. Два місяці тому полтавець ставав кращим у Європі, але ще у молодіжному дивізіоні. Нагадаю, Чемпіонат Європи  уперше у своїй історії приймала Україна.  

Олександр Хижняк, чемпіон Європи з боксу: Як можна коментували «золото» взагалі? Яким би воно не було: європейським, світовим, Чемпіонату України – це золото. І, звичайно, ми до цього довго йшли. Моя думка і думка багатьох моїх друзів і колег, що ці змагання пройшли на максимально високому рівні.