Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Квітковий велорай" організували в Миргороді

"Квітковий велорай" організували в Миргороді

"Квітковий велорай" організували в Миргороді.  Такою акцією велопані не лише підтримали екотранспорт, а й продемонстрували веломоду. Долучилася до свята і наша колега Наталія Кондра.

Квіти на сукнях, у зачісках та велосипедах - дрескод учасників жіночого велопараду "Квітковий рай", який вперше організували у Миргороді.У святі краси взяли участь понад 70 велопанянок (віком від 5 до 75 років). Враженнями ділиться велопані Ірина.

Ірина, учасниця "Квіткового велораю": Почувши про таку акцію, я не могла відмовити собі в такому задоволенні. Я отримала масу позитиву і масу краси.

Учасниці акції не лише підтвердили, що Миргород - найвелосипедніше місто в Україні, а  й продемонстрували креативність образу велопані. Дефіле учасниць у стильному вбранні на заквітчаних транспортних засобах перетворили головну площу міста на своєрідний подіум жіночої веломоди, розповідає пані Оксана.

Оксана,велопані: Враження надзвичайно прекрасні, сьогодні я вперше на велосипеді виїхала в місто, позичила його в доньки. Образ у мене дуже романтичний-пані Поліни з «Камеді клаб». Жінки, яка романтична, вміє насолоджуватися життям і вірить в щастя і кохання.

За креативність образів учасниці отримали  подарункові сертифікати і заохочувальні призи вело.  Натхненниця свята і велоактивістка Тетяна Усик розповіла про те, чого не всі власниці  велосипеду його використовують.

Тетяна, організатор "Квіткового велораю": Вони дуже хочуть, але боятьсяавтомоблістів, тому просять велосипедну доріжку, і якби була така, як ми проїхали у супроводі поліції, то нас би було на дорогах набагато більше, а людина, яка пересіла з машини на велосипед, вона зробила вклад у своє здоровя , в екологію міста.

Далі за сценарієм свята - велосипедний парад та велопроїзд. У супроводі поліцейського патруля велосипедистки проїхалися визначеним маршрутом.  Здолавши понад трикілометрову дистанцію, велопані влаштували фотосесію на площі. Захід не залишив байдужими  і ось цих велосипедистів.

Олександр,велоактивіс: Для первого раза я счтаю,  очень знаменательный день, потому что в Миргороде такое захід проводят впервіе, ив дальнейшем я думаю они тоже будут проходить.

Олександр,велоактивіс: Впервую очередь, єто спот. е вмсе могут пойти в спортзал , на фитнес а по теори велосипед напрягает вме органы и мышцы. Велоспорт - он вдвойне интересен,и я за то , чтобы он развивался.

"Квітковий велорай" присвятили дню молоді та тижню сталої енергії в Україні. Долучилися до нього і вихованці циркової студії "Мрія". Юні циркачі танцювали на моноциклах, демонструючи акторські вміння і трюки на одноколісних велосипедах.