Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Співачка з Миргорода презентувала свою нову пісню

Співачка з Миргорода презентувала свою нову пісню

Відкриваємо широкому загалу справжні таланти.

Представляючи свою нову пісню “Польська” юна співачка з Миргорода Nataliia Shevchenko говорить: "Привіт! Мене звати Наталія Шевченко, мені 18 років. Місце мого народження – Миргород – місце народження мого погляду на життя, моєї думки, мого світосприйняття.

З дитинства я знаходжуся у творчому пошуку, адже моя родина досить неординарна. Мама – художник, гончар. Сестра грає на скрипці, культуролог; тато – військовий моряк, зараз займається деревом. А у моєму житті музика посідає найвищий щабель. Адже музика – це і є я.
Свої пісні я почала писати під час навчання у Польщі. Я вчилася на джазовому факультеті, але згодом туга за рідними взяла верх – я повернулася додому з мрією жити в Україні, писати пісні і ділитися ними з хорошими людьми. Я хочу донести людству, що творити добро дуже просто і так необхідно!
Пісня «Польська» була написана у гуртожитку в Любліні, її я писала своєму коханому. Тоді, коли приїхала додому, показала вірш другу-гітаристу, творчому і шаленому. Він заграв пару акордів і ми зрозуміли, що це – воно! Це пісня про справжність.”

"Музичний екіпаж" та Молодіжна експериментальна студія "Лтава" - МЕС вітає нашу Nataliia Shevchenko з прем'єрою пісні. Ми пишаємося нашими талантами!!!