Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Атовці пікетували управління Держгеокадастру

Атовці пікетували управління Держгеокадастру

У Полтаві учасники бойових дій  влаштували акцію протесту. Близько півсотні бійців АТО пікетували сьогодні Держгеокадастр з вимогами видачі землі. Подробиці у сюжеті.

Зранку під Держгеокадастром у Полтаві збираються учасники АТО. Вимагають видати їм належні земельні ділянки.

Олександр Клюшник голова ГО «Лубенське міжрайонне об’єднання ветеранів АТО» : Полтавське обласне управління Держгеокадастру блокує з квітня місяц видачу землы,   на даний час 285 чоловік не можуть отримати земельні ділянки. Мотивують свої дії тим, що вийшла постанова.

Віталій Турпітько,  голова координаційної ради  ГО учасників АТО  Полтавської області: Лише через аукціон, зараз будуть видаватися ці землі. Лише з погодження з головами сільських рад, хоча в нас по області залишилося чоловік 600, які не отримали земельні ділянки.

Бійці перекрили вхід і не пускали працівників установи на робочі місця.

Начальник обласного Держгеокадастру говорить, ця постанова не обмежує учасників бойових дій у своїх правах.

Вадим Чувпило, начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області: Завдання цієї постанови не заборонити видачу землі, а прибрати чергову корупційну складову в органах Держгеокадастру . Жодного наказу про відмову видачі землі головним управлінням видано не було. Є листи. Це де ми не є розпорядниками цих земель.

Учасники акції подаватимуть судові позови щодо кожної відмови в отриманні землі.  Громадська спілка учасників АТО написала відкритого листа, в якому вимагає припинити видачу незаконних відмов нашим побратимам. Загалом в області більше восьми тисяч учасників бойових дій  отримали земельні ділянки.