Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Відремонтований УАЗ, ліки та харчі відправили в зону АТО полтавські волонтери

Відремонтований УАЗ, ліки та харчі відправили в зону АТО полтавські волонтери

Відремонтований УАЗ, ліки та продукти харчування відправили в зону АТО полтавські волонтери. Гуманітарну допомогу отримали бійці в Авдіївці, Попасному та на шахті "Бутівка".

Голос: Вот она эта таблетка. Вот колеса купил.

Без коліс, із неробочими двигуном та коробкою передач. У такому стані потрапив автомобіль УАЗ до полтавських волонтерів. Його та ще один автомобіль списали в місцевому наркодиспансері. За ціною металобрухту машини купив депутат обласної ради Володимир Куцовол. За кілька місяців транспорт відремонтували. Чимало запчастин купив фермер В'ячеслав Шишук. Чоловік три останні роки допомагає бійцям.

В’ячеслав Шишук, допоміг відремонтувати автівку: Там ребята которые воюют называют себя ополчение, а не армия, нам государство дает только боеприпасы, оружие.

Крім інструментів та наїдків вантажать до машини й ліки для реанімації. Їх зібрали  полтавські медики, депутати та небайдужі полтавці.

Людмила Самолеліс, заступник головного лікаря з медсестринства Полтавської психіатричної лікарні: Учора поступила заявка часу було мало, ми по максимуму могли зібратися і перев’язувальний матеріал шприци, системи, знеболювальні 00:33

Свій дарунок для бійців передають і учні 11 школи. Тут волонтерством замаються від початку війни. Останній дзвоник в закладі провели без квітів. Замість них придбали необхідне.

Віра Таранець, заступник з виховної роботи Полтавської школи №11: Вологі серветки,  засоби від комарів. І запропонували, якщо ми можемо допомогти ліками.

Вантаж доправили бійцям під Авдіївку на Шахту Бутівка та в Попасне.