Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Полтавці шукають сезонний підробіток на літо

Полтавці шукають сезонний підробіток на літо

Офіціанти, кухарі, продавці морозива та квасу - полтавці шукають сезонний підробіток на літо. Порівняно з минулим роком кількість вакансій вдвічі більша. Роботу шукають дорослі, напливу студентів фахівці не спостерігають. До сезонних робіт на Полтавщині залучили понад  11 тисяч людей, які перебували на обліку в службі зайнятості. Скільки платять та які вигідні варіанти сезонного підробітку є в області, дізнавалися наші журналісти.

Полтавка Світлана продає квас. У сезонній роботі жінку приваблює те, що вона може самостійно обирати найбільш зручні умови співробітництва.

Світлана Літвінова, продавець квасу: Мені подобається, на свіжому повітрі, все дуже добре. Людина завжди знайде роботу, якщо хоче її знайти.

Конкуренції, говорить жінка, немає. Тому й заробітки помірні.

Світлана Літвінова, продавець квасу: 90 грн. платять в день і плюс відсотки йдуть. В залежності від покупців. Хто скільки купить товару, від погоди залежить: як жарко, то люди купують гарно

Свої сезонні статки інші заробітчани на камеру не коментують. Приміром у літню пору у Полтаві на попкорні або ж морозиві заробити можна більше двохсот гривень на день. Такий заробіток і на каві. Влітку її купують краще, аніж зимою. На солодкій ваті заробляють близько сотні. Доходи більші у вихідні та святкові  дні. Бізнес на батутах обходиться у 100-150 гривень у день.

Олена Василенко управляюча одного з готельно-ресторанних комплексів у Полтаві. Два роки вона працює у сфері послуг й розповідає, щороку на сезон, що триває приблизно з травня до жовтня, їхній готель набирає сезонних працівників- поварів та офіціантів.

Олена Василенко, управляюча готельним комплексом: Начеб є і молодь, яка хоче працювати. Але, як правило, чи то  труднощів бояться, чи зарплата не влаштовує, чи графік складний, чи просто літо і хочеться гуляти

Зарплатня у сфері послуг коливається від трьох тисяч гривень в офіціанта до п’яти тисяч у кухаря. Досвід й вік претендентів не має значення.

Олена Василенко, управляюча готельним комплексом: Щоб це були молоді, активні люди, які хочуть працювати й заробляти. Спілкувалися з людьми й не боялися. Конечно, хотілось би брати досвідчених людей, але ми  навчаємо наш персонал. Проводимо тренінги. Це гарний старт для майбутньої кар»єри.

У міському центрі зайнятості відкритих вакансій на сезонні роботи пропонують  більше чотирьохсот. Популярні робітничі професії - пакувальники морозива, кухарі, кондитери. А ще токарі, фрезерувальники, електрогазозварювальники, вантажники, столярі та підсобні робітники. Зарплата залежить від кваліфікації і складності виконуваної роботи – від 4 до 8 тисяч гривень. Нових вакансій  з початком року збільшилося на 30%.

Юрій Парьоха, директор Полтавського міського центру зайнятості: Виробництво оживає, є ринки збуту замість тих, які були в Російській Федерації і зараз закриті. Підприємства нарощують  випуск своєї продукції.

Єдиний стабільний заробіток на селі приносить тваринництво, або тимчасові роботи в овочівництві та плодівництві. Проте на такі роботи  приміром молодь виїжджає за кордон.

Віктор Галич, перший заступник  голови Асоціації фермерів та приватних землевласників: Більше з наших сіл на ці роботи їдуть у Польщу, Швецію, Фінляндію.Чиновники на місцях не мають зацікавленості у створенні нових робочих місць. Ми експортуємо робочу силу.

Про те, що  працьовитість українців цінують за кордоном краще ніж в Україні, говорить і полтавка Яна. Дівчина чотири роки поспіль працювала на сезонних роботах  у Фінляндії. На фермі збирала полуницю, горох і малину.

Яна Прокопенко, полтавка: Це була дуже тяжка праця. У час пік, який тривав місяць. З 4 ранку ми мали бути на полі. Півтори години перерва і закінчували в 8-9 вечора

Їхала дівчина через перевіреного посередника. Оплата залежала від відробітку. У сезон платня більша.

Яна Прокопенко, полтавка: Якщо це стосувалося полуниці. 1 кг коштував 3 євро,

якщо це час пік були такі дні, коли я могла заробити 100-150  євро в день. у кінці сезону 30 євро.

Робота за кордоном, за словами Яни, певний ризик. Можна натрапити на недобросовісного роботодавця і нічого не заробити або ж заробити те, що витратив.

Ольга Боцула, журналіст: Намагаєтесь влаштуватися на будь-яку сезонну роботу за кордоном чи в Україні - домовляйтеся про документальне оформлення трудових відносин. І уважно читайте трудову угоду.