Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Цьогоріч майже 180 магістрантів закінчили педуніверситет

Цьогоріч майже 180 магістрантів закінчили педуніверситет

Мантії та конфедератки. У Полтавському педуніверситеті завершили навчання  майже 180 магістрів усіх факультетів. На урочистому випуску студентів побували Лілія Пархоменко та Олег Бондаренко.

Випускниця магістратури Олександра – психолог. Каже: спеціальність обрала за покликом душі. Наразі дівчина має досвід роботи із бійцями АТО.

Олександра, випускниця магістратури:  Хотілося готувати фахівців, які могли б дійсно конкурувати на нашому ринку праці. Коли я вступала, ще не було даної ситуації в країні, але після того, що сталося, ще більше знадобилася моя професія, хочеться допомагати людям, допомагати знаходити їхній шлях.

Завкафедри світової літератури педуніверситету Ольга Ніколенко говорить: навчання на магістратурі відкриває більше перспектив перед молоддю.

Ольга Ніколенко, завкафедри світової літератури ПНПУ:Магістратура дає можливість працювати не тільки в галузі середньої, основної школи, але і в галузі профільної школи, отримати місце роботи в інших інституціях, зокрема у вищих навчальних закладах, науково-дослідних установах.

Микола Степаненко, ректор ПНПУ: Користуються вони неабияким попитом. За попередніми даними наші всі магістри, які йдуть у самостійну дорогу, уже мають місце роботи.

Михайлові 25. Він – викладач хімії. Наразі працює у школі більше трьох років. Навчання на магістратурі поєднував із роботою.

Михайло, випускник магістратури: Це досить гарна практика для того, щоб безвідривно від роботи, від того, що приносить тобі задоволення, отримувати ще й необхідні знання. З такою спеціалізацією, якщо чесно, зараз складніше влаштовуватись на роботу, оскільки у вчителя-хіміка, біолога не так багато навантаження.

У цьому навчальному році у Полтавському педагогічному магістратуру закінчили 177 студентів.