Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Розбите на війні авто привезли на ремонт полтавським волонтерам

Розбите на війні авто привезли на ремонт полтавським волонтерам

  Самі дарували – самі й ремонтуйте. Розбите на війні авто привезли на ремонт полтавським волонтерам. Форд-Маверік вони передали  захисникам  у 2014 році, і щоразу,  тільки – но машина виходить з ладу, забирають лагодити.

Розбитого Форда-Маверік  волонтерам привезли з передової вночі вантажівкою. Машина не на ходу – кузов в дірках від іржі та без вікон.

Кирило Зазірний, військовослужбовець ЗСУ: Заднім ходом здавали – в дерево, при інтенсивному обстрілі з 82-го міномету.

Цей хлопець родом з Донецька, він - кадровий військовий, на війні  з 2014. За плечима – звільнення Краматорська, бої під Авдіївкою, Зайцевим, на Світлодарці. Зараз його батальйон  тримає оборону під Троїцьким. Хлопець каже: у ворога часті ротації, бойовики регулярно перевіряють позиції наших на міцність, відповідати – не можна.

Кирило Зазірний, військовослужбовець ЗСУ: Не можу сказати, що це «хлібне перемир’я» спрацювало. Обстріли йдуть регулярно, в основному 120-й калібр міномета.

Кирило каже: автівка, яку привіз на ремонт, на передовій - на вагу золота.

Кирило Зазірний, військовослужбовець ЗСУ: Завдяки таким машинам можна забезпечити моментальний підвіз боєприпасів, медикаментів, евакуації і таке інше. Є така місцевість, де грузова машина просто не пройде.

Ця машина воює від початку АТО – її через волонтерів подарувала громада Пирятина. Автівка була у гарячих точках під Щастям, Зайцевим, Троїцьким. Волонтери говорять: скільки разів її ремонтували – уже збилися рахувати. Щоразу – власними силами.

Ірина Каптур, волонтер: Ремонтують Володя з Петром, а кошти – чи клич кидаємо на Фейсбуці, уже якісь запчастини є, куплені за гроші або самих бійців, або людей зі Львівщини, ну, ті, хто знають по Фейсбуку, куди і як воно іде, ті й передають.

Такі автівки у військових з’являються завдяки волонтерам. Кирило розповів: від держави мають хіба 40-річні «уазики», на зразок ось такого– його за ціною металобрухту купили благодійники. Цю автівку заберуть  на запчастини. Щодо «Форду Маверік» - ремонт, за попередніми підрахунками, триватиме пару тижнів,-  поварять іржавий кузов, відремонтують ходову та замінять скло.