Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліціянти розповіли полтавцям про особливості своєї роботи

Поліціянти розповіли полтавцям про особливості своєї роботи

День відкритих дверей провели у відділенні патрульної поліції Полтави. На захід запросили всіх охочих стати патрульними. Гості питали про особливості роботи у поліції, а патрульні розповіли про етапи та критерії відбору кандидатів. Подробиці – далі в сюжеті.

Тетяна цього року здобула освіту психолога, але своїм першим та поки що єдиним місцем роботи бачить патрульну поліцію. Каже: саме тут вона зможе стати борцем за закон та справедливість.

Тетяна, полтавка: Мотивація пішла зі сторони знайомих. Вони розказали, і у мене зразу виникло бажання: «А чому б і не спробувати?» Потрібно в житті все спробувати.

Готуватися потрібно напружено як фізично, так і розумово.

Тетяна, полтавка: Кожне утро зранку, щоб і хороший настрій був, треба віджиматися. Ще там норматив був: пробігти дистанцію 100 метрів і 1000 метрів. Пробіжим! Все буде добре. Головне – не переживать.

Для того, щоб стати патрульним, необхідно пройти низку випробувань. Спочатку подати електронну заявку та необхідний перелік документів, потім – пройти тестування на логічне мислення та знання законодавства. У разі успіху далі – медичне обстеження та перевірка фізичного рівня підготовки.

Марина Зінюха, інспектор управління патрульної поліції м. Полтава: Якщо Ви успішно проходите усі ці етапи та завдання, то в кінці буде співбесіда, і Ви потрапляєте до лав патрульної поліції. (2.03-2.09) Такої особливої підготовки якоїсь непотрібно. Потрібно просто бути собою, залишатися собою, говорити, що думаєш.

За словами Марини Зінюхи, основна складність у роботі патрульного – це недосконалість законодавства України.

Марина Зінюха, інспектор управління патрульної поліції м. Полтава: Дуже багато випадків, коли патрульні приїжджають на виклик, і вони фактично безсилі і не можуть нічого зробити: це і випадки насильства в родині, інших адмінправопорушень.

Нагадаємо, набір до лав патрульної поліції у Полтаві триватиме до 11-го липня. Станом на сьогодні електронні заявки подали понад 800 осіб.