Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Вихованців клубу юних десантників, що в Чутовому, вчитимуть за спеціальними програмами

Вихованців клубу юних десантників, що в Чутовому,  вчитимуть за спеціальними програмами

У десантники готують з дитинства. Вихованців патріотичного клубу юних десантників «Гвардія», що в Чутовому,  вчитимуть за спеціальними програмами. Як тренують молодь,  бачили наші журналіси.

Голос: У мене було  три спроби із 3, я потрапив у десятку.

Артем майже 10 років займається рукопашним боєм , влучно стріляє та стрибає з парашутом. Всьому навчився в клубі «Гвардія», куди їздить за десятки кілометрів з іншого села.  Вже вирішив:  майбутнє пов’яже з армією.

Артем Артюх, займається у Чутівському клубі юних десантників «Гвардія»: Як тільки я приїхав, я дуже погано стріляв, а потім мене навчили, я їздив на різноманітні змагання

Сергій закінчив Кременчуцький військовий ліцей. Планує вступити на факультет ВДВ до Одеського університету. Військова справа для юнака - як захоплення.

Сергій Корж,  займається у Чутівському клубі юних десантників «Гвардія»: Мені подобається все. Найбільше займався стрільбою з автомата найбільше получалося.

В одному строю з юнаками й дівчата. Чотирнадцятирічна Юлія вже два роки вивчає військову справу.

Юлія Рикова, займається у Чутівському клубі юних десантників «Гвардія»: Стріляла вперше. Важко. Трішки не пособі.

Готуватися в десантники потрібно з дитинства, говорить керівник клубу Валентин Діброва. Честь, гідність, порядність – таким має бути воїн. У клубі є свої неписані правила.

Валентин Діброва, керівник Чутівського клубу юних десантників «Гвардія»: Вони стосуються шкідливих звичок. Куріння алкоголь наркотики на умінні відмовитися від шкідливих звичок в них формується вміння обирати щось в житті.

Клуб «Гвардія» в Чутовому  працює вже 5 років. Заняття безкоштовні.  Форму, зброю, макети збирали  спонсори та військовослужбовці.  Валентин Діброва говорить: звернули на них увагу лише з початком неоголошеної війни на сході країни. З наступного року у клубі планують готувати поповнення  до батальйонів ВДВ та абітурієнтів до військових вишів. Працюватимуть за спеціальною програмою. Підтримує їх  командування Високомобільних десантних Військ Збройних Сил України.

Валентин Діброва, керівник Чутівського клубу юних десантників «Гвардія»: Для цього в нас будуть збори все буде йти в системі підготовки. Буде налагоджена співпраця в наданні матервально-технічної бази.

У клубі навчаються 30 юнаків і дівчат.