Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест спортивних подій

Національний рекорд з плавання, перемога «Полтави» у футбольному матчі, а також наші легкоатлетки на Чемпіонаті Європи. Про це докладніше  у дайджесті спортивних подій області.

Плавання. Богдан Касьян з національним рекордом виграв Відкритий чемпіонат Болгарії.Наш земляк став кращим на дистанції 50 метрів на спИні. Богдан фінішував із часом 25,17 секунд і встановив новий рекорд України.

Крім того, наш спортсмен став другим на дистанції 100 метрів на спИні.

Футбол. «Полтава» перемогла «Кремінь» у товариському матчі з рахунком 2:1. Спортсмени зіграли  на заміській базі клубу «Полтава». Незабаром обидві команди стартують у першій лізі Чемпіонату України з футболу. «Полтава» поїде в Горішні Плавні, а «Кремінь» - у Черкаси.

Легка атлетика. Дві наші землячки поїдуть на молодіжний Чемпіонат Європи. Валерія Зіненкоіз Лубен представлятиме Україну у бігу на 10 кілометрів, а полтавка Ольга Корсун змагатиметься у потрійному стрибку.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді проведуть із 13 по 16 липня у польському Бидгощі. Всього від України поїде 50 атлетів.

Інформацію підготовлено за матеріалами «Полтавщина. Спорт».