Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Укргазвидобування" просять добровільно відмовитися від землі у Машівському районі

"Укргазвидобування" просять добровільно відмовитися від землі у Машівському районі

«Укргазвидобування» просять добровільно відмовитися від землі у Машівському районі. На території Базилівщинської сільської ради товариство має у користуванні понад три тисячі шістсот гектарів. На цій землі працює підсобне підприємство «Світанок», яке скоротило свої потужності. А відтак близько двох сотень місцевих жителів залишилися без роботи. Тому вони хочуть, щоб цю землю передали у комунальну власність і розділити на паї. Спочатку просять допомоги у депутатів обласної ради. Аби ті відправили звернення про сприяння у справі Прем’єр-міністру України.

Володимир Бобиль, депутат Полтавської обласної ради: У Машівському районі люди за пай отримують 16 і більше тис грн. Беручи до уваги розмір пенсії 1300 грн можна зрозуміти, шо це було б надзвичайно серйозна підтримка для тих пенсіонерів, які все життя пропрацювали в цьому «Світанку» і зараз залишилися без паїв. Це одне єдине село, яке залишилося без земельних паїв.

Поки що звернення підтримали на комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Потім його розглянуть на сесії, яка відбудеться чотирнадцятого липня.