Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Чому будинки Полтави та Карлівки залишилися без гарячої води?

Чому будинки Полтави та Карлівки залишилися без гарячої води?

Жителі Полтави та Карлівки залишилися без гарячої води. 6 липня на котельні «Полтаватеплоенерго» припинили постачання блакитного палива. Причина – заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» у розмірі близько ста п’ятдесяти мільйонів гривень. Грошей для оплати підприємство не має, бо держава досі не сплатила йому за ті пільги та субсидії, які надавали в опалювальний період.

Олександр Циганок, провідний фахівець по зв’язках із громадськістю та пресою «Полтаватеплоенерго»: Заборгованість по пільгам та субсидіям з боку держави перед нашим підприємством перевищує 153 млн грн. Як наслідок маємо таку невтішну ситуацію. Про те, буде найближчим чи не найближчим часом буде вирішена ця ситуація, будемо додатково інформувати наших споживачів.

Ольга Левченко, прес-секретар ПАТ «Полтавагаз»: ПАТ «Полтавагаз» виконує лише функції розподілу природного газу і обліку його використання. У даному випадку це питання лежить виключно у площині договірних взаємовідносин із «Полтаватеплоенерго» та «Нафтогаз України». У нашому випадку як тільки через «Укртрансгаз» буде підтверджено наявність виділеного «Полтаватеплоенерго» ресурсу, газопостачання підприємства буде відновлено.