Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Вакуленцях завершують навчання для роти охорони

У Вакуленцях завершують навчання для роти охорони

Стрільби, інженерія та медицина. У Полтавському районі завершують навчання для роти охорони обласного військового комісаріату. Які завдання ставлять перед військовими в останні дні тренувань – дізнавалися мої колеги Лілія Пархоменко та Олег Бондаренко.

Для Едуарда тримати зброю не вперше. У минулому він – вихованець військово-спортивного центру. Каже, більшість із учасників навчань вміють влучно стріляти, проте і для них такі тренінги необхідні.

Едуард, учасник навчань: При малейшем движении в сторону мобилизации общей – это намного даст высокий уровень подготовки. Это раз. И во-вторых – это сплоченность коллектива. То есть все люди уже болем-менее знают друг друга, потому не будут теряться.

Відточити майстерність у стрільбах за один день – неможливо, говорить інструктор роти охорони Євген.

Євген, інструктор роти охорони: Очень много работы. Здесь присутствует как физика, точно так же и моторика, и мышечная память рук, положение корпуса.

Крім стрільби з автоматів Калашникова, є іще три навчальних точки. Олександр Турченко, військовий комісар Полтавського військового комісаріату: Відпрацювання дії на блокпосту, відпрацювання по інженерним – це розтяжки, ловушки, і четверта навчальна точка – це порядок евакуації, порядок надання першої медичної помощі.

Інструктор роти охорони Кирило говорить: розумітися на медицині – один із обов’язків військового.

Кирило, інструктор роти охорони: У разі потреби в евакуації  саме екіпажу бронетехніки, екіпажів вантажних автомобілів, тому що є особливості певні. Не наносити додаткові травми, не завдати додаткової шкоди людині.

Навчання на полігоні у селі Вакуленці Полтавського району – фінальний етап тренінгів для роти охорони обласного військового комісаріату. Підсумки десятиденних зборів підіб’ють 8 липня.