Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Жителям будинків у центрі Полтави заважають музики, які грають під вікнами

Жителям будинків у центрі Полтави заважають музики, які грають під вікнами

 «Ні» колонкам та барабанам!  Жителям будинків у центрі Полтави  заважають музиканти,  які грають  під їхніми вікнами.  Подробиці  дивіться в наступному сюжеті.

Валерія Рибалка, журналістка:  Жителі ось цього будинку, який знаходиться по вулиці Собортності 25 страждають від вуличних музикантів. Люди говорять: зверталися до поліції та міської влади. Але все законно. Музиканти можуть грати на вулицях до десятої години включно.

Тетяна Миколаївна мешкає в цьому будинку майже 60-ть років. Жінка розповідає: така проблема існує давно. Але раніше це були музиканти з гітарою або скрипкою. Вони не завдавали таких незручностей.  Останні ж півтора року під торговим центром «Цум» заробляє гроші група, в якій грають на  барабанах. Крім того, каже жінка, молоді люди використовують підсилюючу апаратуру для гучнішого ефекту. Всі спроби попросити вимкнути підсилювачі виявилися марними. Молодь і чути не хоче про це.

Тетяна Северченко, жителька будинку на вул. Соборності, 25: От грохота дрожат стекла. Приходиться закрывать окна. В жару это очень мучительно. Мы много лет обращались по этому поводу к властям, к Мамаю. Вот мы писали колективное письмо. Вот у нас 50-ть подписей. Мы просим музыкантам выделить другое место для игры. Там , где нет жилых домов. Например,  можно барабанить у кинотеатра Котляревского. Хоть круглые сутки на любой громкости. Можно играть у «Главпочтамта», в подземном переходе, на базаре. Можно играть в парках.

 А ось ця жінка уже майже 25-ть років на інвалідному візку. Вікна пані Ірини  виходять також на центральну вулицю міста. Постійні співи та гучні пісні заважають жінці спати та  займатися хатніми справами

Ірина Хіріна, жителька будинку по вул. Соборності, 26/14:Ми, багато хто зверталися в поліцію. Поліція нам каже: вони нічого поганого не роблять. Вони розважають людей. Але є сантітарні норми по шуму. Коли після 9-ої години вечора треба притушити свої гучномовці і після 10-ої взагалі вимкнути. Цього немає. Ми зверталися і до влади. Зверталися і до поліцї. Поки що ця проблема не вирішується.

Ірина Хіріна говорить: в цьому будинку мешкає багато пенсіонерів та людей з інвалідністю. Більшість з них постійно перебувають вдома та змушені слухати гуркіт постійно. Збентежені жителі будинків просять депутатів міської ради на наступній сесії прийняти рішення про переміщення музикантів в спеціально відведене місце, де немає житлових будинків. Або ж взагалі заборонити в центрі міста використовувати колонки  та іншу звукопідсилювальну апаратуру. Подібне рішення ухвалила міська влада Тернополя.